Pomoc

Witaj na stronie zapisów na zajęcia Wyższej Szkółki Jazdy Wrocław – Partynice

System online został stworzony by umożliwić samodzielne zapisanie się na zajęcia.

Instrukcja jak kupić karnet i zapisać się na zajęcia - POBIERZ

Strona bilety.torpartynice.pl działa całodobowo. Jedynie na zajęcia w dniu bieżącym trzeba zapisywać się telefonicznie 691-495-923 lub osobiście w  Barze Siesta, gdzie sprzedawane są karnety oraz pojedyncze bilety na zajęcia.

System online nie daje możliwości dokonania rezerwacji danego terminu zajęć bez dokonania zapłaty. Zapłacić za zamówione bilety można przelewem bankowym, kartą kredytową przez system payu.pl lub poprzez wczytanie kodu z karnetu.

Karnety można nabyć przez stronę bilety.torpartynice.pl (płatność przelewem, kartą kredytową przez system payu.pl) oraz w Barze Siesta na terenie WTWK Partynice (płatność gotówką).

UWAGA!  Zmiana terminu zajęć może nastąpić jedynie z przyczyn zdrowotnych dotyczących uczestnika zajęć uniemożliwiających jego udział w tych zajęciach i jest możliwa tylko i wyłącznie  w przypadku zajęć wykupionych w ramach karnetu, jeżeli w dacie ważności karnetu dostępne są wolne miejsca na zajęciach. Zmiana terminu musi zostać zgłoszona drogą elektroniczną na adres rekreacja@torpartynice.pl  najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem zajęć.

 

Pojedynczych rezerwowanych lub opłaconych zajęć nie można odwołać ani przenieść na inny termin.

 slide1.jpg (full)

slide2.jpg (full)

WAŻNE INFORMACJE:

  • Na zajęciach obowiązuje strój jeździecki: bryczesy lub długie niekrępujące ruchów spodnie, pełne buty zakrywające palce oraz kask jeździecki. Kaski na zajęciach WSJ Wrocław - Partynice udostępniane są bezpłatnie. Jeśli korzystasz z własnego kasku pamiętaj, że kask uszkodzony po upadku z konia nie chroni głowy jeźdźca!
  •  W cenie zajęć nie ma ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW
  • Przed rozpoczęciem zajęć wymagane jest okazanie biletu instruktorowi. Instruktor może odmówić udziału w zajęciach jeśli uczestnik nie okaże ważnego biletu (gdy zapis na zajęcia nie był dokonywany przez stronę bilety.torpartynice.pl)
  • Na zajęcia należy stawić się punktualnie. Spóźnionej osobie instruktor może odmówić udziału w zajęciach.
  • Zajęcia może prowadzić inny instruktor, niż podany na bilecie.
  • Przy zapisywaniu się na zajęcia prosze pamiętać, że dzieci zapisujemy na kuce, a młodzież i odrosłych na duże konie

 

Dane kontaktowe:

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

ul Zwycięska 2

53-033 Wrocław

NIP 899-274-59-01

REGON 022204984

tel. 71 333 45 17 , 691 495 923 (pon. -pt. w godz 8-14)

email: rekreacja@torpartynice.pl