Pomoc

Witaj na stronie zapisów na zajęcia Wyższej Szkółki Jazdy Wrocław – Partynice

System online został stworzony by umożliwić samodzielne zapisanie się na zajęcia.

Instrukcja jak kupić karnet i zapisać się na zajęcia - POBIERZ

Strona bilety.torpartynice.pl działa całodobowo. Jedynie na zajęcia w dniu bieżącym trzeba zapisywać się telefonicznie 691-495-923

System online nie daje możliwości dokonania rezerwacji danego terminu zajęć bez dokonania zapłaty. Zapłacić za zamówione bilety można przelewem bankowym, kartą kredytową przez system payu.pl lub poprzez wczytanie kodu z karnetu.

Karnety można nabyć przez stronę bilety.torpartynice.pl (płatność przelewem, kartą kredytową przez system payu.pl) oraz w Barze Siesta na terenie WTWK Partynice (płatność gotówką).

UWAGA!  Zmiana terminu zajęć może nastąpić jedynie z przyczyn zdrowotnych dotyczących uczestnika zajęć uniemożliwiających jego udział w tych zajęciach i jest możliwa tylko i wyłącznie  w przypadku zajęć wykupionych w ramach karnetu, jeżeli w dacie ważności karnetu dostępne są wolne miejsca na zajęciach. Zmiana terminu musi zostać zgłoszona drogą elektroniczną na adres rekreacja@torpartynice.pl  najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem zajęć.

 

Pojedynczych rezerwowanych lub opłaconych zajęć nie można odwołać ani przenieść na inny termin.

 

 

WAŻNE INFORMACJE:

  • Na zajęciach obowiązuje strój jeździecki: bryczesy lub długie niekrępujące ruchów spodnie, pełne buty zakrywające palce oraz kask jeździecki. Kaski na zajęciach WSJ Wrocław - Partynice udostępniane są bezpłatnie. Jeśli korzystasz z własnego kasku pamiętaj, że kask uszkodzony po upadku z konia nie chroni głowy jeźdźca!
  •  W cenie zajęć nie ma ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW
  • Przed rozpoczęciem zajęć wymagane jest okazanie biletu instruktorowi. Instruktor może odmówić udziału w zajęciach jeśli uczestnik nie okaże ważnego biletu (gdy zapis na zajęcia nie był dokonywany przez stronę bilety.torpartynice.pl)
  • Na zajęcia należy stawić się punktualnie. Spóźnionej osobie instruktor może odmówić udziału w zajęciach.
  • Zajęcia może prowadzić inny instruktor, niż podany na bilecie.
  • Przy zapisywaniu się na zajęcia prosze pamiętać, że dzieci zapisujemy na kuce, a młodzież i odrosłych na duże konie

 

Dane kontaktowe:

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

ul Zwycięska 2

53-033 Wrocław

NIP 899-274-59-01

REGON 022204984

tel. 71 333 45 17 , 691 495 923 (pon. -pt. w godz 8-14)

email: rekreacja@torpartynice.pl